Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Sat 18 May 2013 - 1:08
Teme e lire & ( dalim cik nga politika se s'me plas shume Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? 721253 rendesi ka qe jam mire une rrushhh ..SHAKA! Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? 721253 )

Atehere pyetja qe dua te shtroj eshte kjo : Goca ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçant ( si psh. te dashurit )..dhurate me vlere ekonomike goxha te madhe bie llafi jo karamele e cokollata ..si ka qene reagimi i tij : i habitur sepse nuk e priste apo kishte parandjenja te tilla ? Cfare i keni dhuruar ( mos na rreni! ) Razz ?

Cuna ju na tregoni dhuratat qe i keni bere te dashurave tuaja..( Swaroski, ndonje çante Gucci ...ose ndonje fustan firmato Dolce & Gabeli ?) Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? 4117743265
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Sat 18 May 2013 - 1:09
Dhurat te vecant dikur i kam dhen 1 personi diskun e kengetarit Gigi D'alessio qe per mua ishte idhull ne adoleshenc.Dhe per mua ai CD ishte shum i cmuar. Very Happy
Kurse nga ana monetare NCUQ,jam fukara per vete Razz Razz
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Sat 18 May 2013 - 1:11
Jo nuk me ka rastisur asnjehere
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Sat 18 May 2013 - 9:25

Po moj i kam dhuruar zemren , e ku ka ne te shtrenjt Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? 721253
Ne pergjithesi bej shum dhurata, jo te shtrejta se skam buxhet per ato Merzitur
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Sat 18 May 2013 - 14:03
I kam falur veten time qe s'ka cmim qe me vlereson Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? 721253 Une vetem kam marre dhurata me cmim, kurse nga une ka marre ate s'paguhet me lek Very Happy
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Tue 21 May 2013 - 21:48
po
Arian 123
Arian 123
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 4194
<b>Hobi</b> Hobi : Shume.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/08/2012

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Tue 21 May 2013 - 22:08
Po.
Sponsored content

Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante? Empty Re: Ju ka rastisur ti beni ndonje dhurate te shtrenjte ndonje personi te veçante?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi