Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ?

prej Wed 22 May 2013 - 17:59
A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? 163Një biznesmen nga Kina ka blerë një pëllumb për 400 mijë dollarë, duke thyer kështu nje rekord për pëllumbin më të shtrenjt në botë. Shpendi i pagëzuar e emrin Rrufeja është vetëm 1 vjeç dhe është rritur nga një tregtar belg, i cili ka patur një numër të madh shpendësh në banesën e tij private. Madje mësohet se ai i shiti të gjitha shpendët e tij në Kinë për 5.5 miionë dollarë dhe gjatë një interviste u shpreh se ishte i trishtuar, pasi nuk jetonte dot pa ato./alb-observer.com/
A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? 23


A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ?

prej Wed 22 May 2013 - 18:04
Nuk thuhet se cila eshte e vecanta e ktij pellumbi qe ka kte cmim?/ S'po e kuptoj aspak A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? 723485774


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ?

prej Wed 22 May 2013 - 18:07
duke thyer kështu nje rekord për pëllumbin më të shtrenjt në botë.

Ska dicka te vecante thjeshte e beri per te thyer rekordin Lulebora...

Ka te cmendur bota sa te duash! Very Happy


A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ?

prej Wed 22 May 2013 - 18:09
AnGeLiC shkruajti:
duke thyer kështu nje rekord për pëllumbin më të shtrenjt në botë.

Ska dicka te vecante thjeshte e beri per te thyer rekordin Lulebora...

Ka te cmendur bota sa te duash! Very Happy
Po po normal, as e ve ne dyshim..Cmenduri totale..Dikush ben km per te gjet ushqim e dikush i ben ata km per ta tretur si i thohet nje fjales!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ? Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: A do ta blinit pëllumbin më të veçantë në botë për 400 mijë $ ?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi