Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 37
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Skandali! Vajza e një politikani serb video pornografike me djalin e kundërshatrit

prej Sun 26 May 2013 - 15:04
dhe pse babai vajzës është duke u përpjekur vazhdimisht që t’i heqi këto video nga qarkullimi, politikani tjetër është kujdesur në maksimum që ajo të shfaqet gjithandej.

Kjo video gjatë kohëve të fundit ka qenë kryefjalë në mediat serbe./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi