Shko poshtë
stv2008
stv2008
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 77
<b>Postime</b> Postime : 3
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/05/2013

default Jeta ne duart e tjetrit ts

prej Tue 28 May 2013 - 20:05
Jeta ne duart e tjetrit ts Jetaneduartetjetritts_preview_zpsa05bea68

Filmi: Jeta në duart e tjetrit

Viti 1990,

Skenari: Liko Nano

Regjia: Albert Xholi

Aktore: Bujar Asqeriu Eva Alikaj Kristaq Skrami Stavri Shkurti Reshat Arbana etj.Dy shokë shkolle Fredi dhe Spiro takohen rastësisht. Fredi punon në një fshat të thellë

ndërsa Spiro ka karrierë të shkëlqyer në qytet. Spiro zyrtat i lartë ndjehet i

tërhequr nga bukuria e Anës gruas së Fredit. Papritur Ana ndeshet me një anë të panjohur të karkaterit të të shoqit.

Për hir të karrierës që i ofron Spiro ai nuk e kupton që miku i dikurshëm po i kërkon në këmbim diçka shumë të shenjtë për Anën.


Kodi:
http://uptobox.com/ktt3kezxup0l
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi