Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mjekët Ngatërrojnë Kancerin Në Fyt Me Bajamet, Vdes Nëna E 4 Fëmijëve

prej Sun 2 Jun 2013 - 21:03
Historia e Victoria Jane Wyers-Roebuck, nënë e katër fëmijëve është vërtetë e pabesueshme dhe tregon një tjetër rast të problemeve në shëndetësi.
Mjekët Ngatërrojnë Kancerin Në Fyt Me Bajamet, Vdes Nëna E 4 Fëmijëve Mjek%C3%ABt-ngat%C3%ABrrojn%C3%AB-kancerin-n%C3%AB-fyt-me-bajamet-vdes-n%C3%ABna-e-4-f%C3%ABmij%C3%ABve-300x247
Gjatë vizitës mjekët i thoshin se nuk kishte asgjë jonormale në fyt, përveç bajameve, duke bërë që gruaja të gjejë vdekjen pak muaj më pas si pasojë e agonisë dhe dhimbjeve të pandalshme.

Autopsia siç raporton Noa.al, tregoi se 41 vjeçarja britanike, nuk kishte probleme me bajamet por kishte një formë akute të linfomës.

Bashkëshorti i saj pas humbjes së të shoqes tha për mediat, “Ankohej vazhdimisht për dhimbje fyti, por askujt nuk i kishte shkuar ndërmend se bëhej fjalë për kancer”.bota-shqip.


Mjekët Ngatërrojnë Kancerin Në Fyt Me Bajamet, Vdes Nëna E 4 Fëmijëve Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi