Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Michael Douglas: “Seksi oral më shkaktoi kancer në fyt” Empty Michael Douglas: “Seksi oral më shkaktoi kancer në fyt”

Mon 3 Jun 2013 - 12:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Michael Douglas: “Seksi oral më shkaktoi kancer në fyt” SHARON-216x300Aktori i njohur hollivudian Michael Douglas ka theksuar në një intervistë mediatike se kanceri në fyt, nga i cili vuante disa kohë më parë, iu shkaktua si pasojë e seksit oral.
Duke mos dashur të hyj shumë në detaje, ky kancer i veçantë vjen nga HPV (human papillomavirus), i cili vjen nga cunnilingus (seksi oral i bërë te femrat)”, është shprehur ylli i njohur për skenat e nxehta, sidomos në filmat “Fatal Attraction” dhe “Basic Instinct”.

68-vjeçari në vitin 2010 u diagnostikua me kancer në fyt dhe pas mjekimit intensiv është shëruar. Në vitin 1992, Douglas u shtrua në rehabilitim për shkak të problemeve me alkoolin megjithatë, gjatë kësaj interviste për “The Guardian”, ai u shpreh se nuk pendohet që ka pirë duhan dhe alkool me vite të tëra. Në të kaluarën për të është thënë se ka vuajtur edhe mania seksuale./alb-observer.com/
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Michael Douglas: “Seksi oral më shkaktoi kancer në fyt” Empty Re: Michael Douglas: “Seksi oral më shkaktoi kancer në fyt”

Mon 3 Jun 2013 - 12:14
Cja fut kot ky, nje i lkoolizuar qe as vet nuk e din se cfar pine, tani per tu kthyer ne qender te vemendjes bejne keto trillime.
Rreklam anti seks :p
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi