Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’ Empty Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’

Sun 9 Jun 2013 - 1:16
Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’ CA5CC0A7D2464002DDE76CC9DA2A5C83
Moderatori i njohur televiziv Ardit Gjebrea, edhe pse nuk duket, ka mbushur plot 50 vjeç.

Ai ka vendosur ta festojë “ndërrimin e prefiksit”, siç e quan vetë, në kryeqytetin italian me familjen dhe miq të afërt.

Për këtë përvjetor Gjebrea i ka dhuruar vetes një makinë të re, më konkretisht një “BMW X5”,transmeton Bluetooth.

“Bye Bye Audi Q7! Kisha 6 vite me atë makinë. Ja ku më erdhi një zoçkë e bardhë, e re, BMW X5. Ia bëra vetes dhuratë për ditëlindje. Zakonisht në raste 50-vjetorësh, njerëzia rendin të bëjnë ndonjë kopertinë gazete a reviste, të marrin ndonjë titull nga Presidenti, të bëjnë ndonjë party ‘VIP’ e ta marrë vesh e gjithë dynjaja. Larg qoftë! Merru me veten - i thashë vetes - dhe jeto për vete, jo për të tjerët. Pasi u përshëndeta me të vjetrën, hypa tek X5-a dhe nuk di përse më erdhi shprehja “trendy”: "Kjo makinë qeka nona!",shkruan ai në profilin e tij të 'Facebook' .
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’ Empty Re: Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’

Sun 9 Jun 2013 - 1:23
e meriton ardite....nomal qe do bej vetes nje dhurate te tille....po cfare te bejme ne te shkretet........... Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’ 2585209286 Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’ 2585209286
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi