Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri Empty E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Tue 11 Jun 2013 - 21:38
E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri 68969
NIGERI-Një person tepër i njohur në një qytezë të Nigerisë ka gjetur vdekjen pasi është përdhunuar për vdekje nga 6 gratë e tij.Uroko Onoja, një biznesmen i martuar me 6 gra që jetonte në Ogbadibo u kthye në banesë në orën 3 të drekës dhe kërkoi të shtrihet në dhomën ku jetonte gruaja më e re në moshë.
Por duket se femrat e tjera në shtëpi ishin xheloze që ai preferonte të renë ndaj sipas "Nigeria’s Daily Post", ato kishin planifikuar një plan.

‘Të pesta hynë në dhomën e nuses më të re dhe të armatosura me thika e litarë i kërkuan atij të bënte **** me secilën prej tyre, të paktën 1 herë’, shkruan "Nigeria’s Daily Post".

Beteja e ****it nisi fillimisht me gruan më të re në moshë. Por Onoja nuk mundi të marrë më frymë kur gruaja e tij e pestë iu drejtua shtratit të tij.
“Pushoi së marri frymë dhe unë renda drejt tij, por ato të pesta nisën të qeshin. Kur e panë që çështja u bë serioze, vrapuan në drejtim të pyllit dhe nuk i pashë më”, tregon më e reja e grave.

Okpe Odoh, kryeplaku i fshatit tha se e raportoi incidentin në polici. Sipas tij, policia hodhi dyshimet e para tek gratë e biznesmenit, të cilat u larguan në drejtim të pyllit, menjëherë sapo Onoja vdiq.

Policia prej ditës së martë kur ndodhi ngjarja është në kërkim të grave përdhunuese.
BalkanWeb
Geri
Geri
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 927
<b>Hobi</b> Hobi : Te Gjuj peshk :P
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tiron
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri Empty Re: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Tue 11 Jun 2013 - 22:16
Sa keq , e kan gjet te lodh drreqin ndaj .. dhe ai budalla pse nuk kerkoj ndihm ta ndihmonin nja 2 meshkuj te tjer dhe t'jua kishen bo qefin ne max ketyre femrave ( zezake ) se ato nuk ngopen noi her Razz
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri Empty Re: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Wed 12 Jun 2013 - 0:15
a qe se ka majt dot dhe nje here
do jetonte sot si pasha me 6 grate e tije
do kete shkuar ne parajse se i ka dale shpirti duke bo qef E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri 2585209286
Sponsored content

E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri Empty Re: E përdhunuan 6 gratë e tij, vdes burri

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi