Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Djali i Ardit Gjebresë në spital, çudia: “Sapo djali më pa vena e tij mori formën e zemrës” Empty Djali i Ardit Gjebresë në spital, çudia: “Sapo djali më pa vena e tij mori formën e zemrës”

Wed 12 Jun 2013 - 0:20
Djali i Ardit Gjebresë në spital, çudia: “Sapo djali më pa vena e tij mori formën e zemrës” Arditi-199x300
Një koment të cuditshëm gati gati të pabesueshëm ka bërë këngëtari I njohur shqiptar Ardit Gjebrea. “Sot në mëngjes shkova në spital të shoh tim bir, që kish një problem të vogël me stomakun. Po i bënin serum dhe sapo më pa, pas 30 sekondash vena e tij mori formën e zemrës.” , ka shruar ai në faqen e tij në Facebook ndërsa ka postuar edhe foton e shkrepur ato moment.
Nuk dihet në është ndonjë trukk I këngëtarit për të treguar dashurinë që ka djali për të apo fotoja është me të që I është bërë dorës së djalit të tij në spital është e vërtetë… Nëse po atëherë ky po që kjo është mrekulli…/alb-observer.com/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Djali i Ardit Gjebresë në spital, çudia: “Sapo djali më pa vena e tij mori formën e zemrës” Empty Re: Djali i Ardit Gjebresë në spital, çudia: “Sapo djali më pa vena e tij mori formën e zemrës”

Wed 12 Jun 2013 - 0:22
Po ky djalin e ka ne Oxford ne Londer me aq sa di une nga na perfundoi ne Tr -.-'
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi