Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bukuroshja shqiptare Lola Luma është zgjedhur si femra më seksi e New York-ut Empty Bukuroshja shqiptare Lola Luma është zgjedhur si femra më seksi e New York-ut

Sat 15 Jun 2013 - 13:17
Bukuroshja shqiptare Lola Luma është zgjedhur si femra më seksi e New York-ut Lola-300x173
Bukuroshja Shqiptare Lola Luma që prej vitesh ka ndërtuar karrierën e saj si modele në SHBA na ka gëzuar të gjithëve me një lajm shumë të mirë.

Bukuroshja nga Shkodra është zgjedhur si femra më seksi e New York-ut. Lajmi është bërë i ditur nga revista “Maxim”. Gjatë një konkursi të zhvilluar për vajzën me joshëse të Amerikës, bukuroshja shqiptare ka dalluar duke dalë e para. Emocionet të forta e kanë shoqëruar gjatë gjithë këtij konkurrimi. Siç dhe shprehet ajo: “Të qenit seksi është një medalje që çdokush e dëshiron”.
Ne një intervistë të dhënë për mediat lokale bukuroshja shqiptare është shprehur se më pëlqen kur e dëgjoj sesi tingëllon revista: “Maxim është një revistë me përmasa botërore dhe titulli që ata më kanë dhënë është vërtetë shumë special. I falënderoj pa masë”./alb-observer com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi