Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ekzekutimi më i egër! Shikoni Knockout më të ashpër që keni parë në jetën tuaj. Kujdes, pamje të ash

prej Fri 21 Jun 2013 - 14:25
Ekzekutimi më i egër! Shikoni Knockout më të ashpër që keni parë në jetën tuaj. Kujdes, pamje të ash Thumb_250x150
Gjatë gjithë këtyre viteve kemi parë knockout të panumërta, por një të tillë as që e imagjinoni!
Kjo për vetë faktin se kemi të bëjmë me një “ekzekutim” të ashpër dhe të pamëshirshëm. Kështu një body punch thyen kundërshtarin dhe në atë moment vjen dhe “vdekja” me një Head Kick të fuqishme e dërgon pa ndjenja për në.../alb-observer.com/
Kujdes, pamje të ashpra!
Për më shumë në videon në vijim:


Ekzekutimi më i egër! Shikoni Knockout më të ashpër që keni parë në jetën tuaj. Kujdes, pamje të ash Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi