Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rama: Berish gëzohu për Shqipërinë, prano humbjen

prej Tue 25 Jun 2013 - 20:21
Rama: Berish gëzohu për Shqipërinë, prano humbjen Thumb_250x150
"Për mua personalisht ky nuk eshte triumfi i disave kunder disave, por ky eshte triumfi i sovranit qe ndau me këto zgjedhje Shqipërine nga historia e proceseve zgjedhore të manipuluara dhe të deformuara që e njollosën keq imazhin e vendit tonë".
Kështu është shprehur sot Rama në një dalje për mediat pasi koalicioni i tij po triumfon.
Duke folur nga selia e PS-së, së bashku me Sekretarin e Internacionales Socialiste, Luis Ajala ai kërkoi bashkëpunim mes palëve.
"Ky është një moment i rëndësishëm për Shqipërinë dhe të gjithë socialistët.Do doja t'i dërgoja ngushëllime të
gjithë atyre që u prekën nga incidenti i Laçit", tha Ajala./alb-observer.com/


Rama: Berish gëzohu për Shqipërinë, prano humbjen Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi