Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Greqia vë edhe ushtrinë në kërkim të shqiptarëve të arratisur nga burgu, rrëzohet avioni ushtarak!

prej Fri 28 Jun 2013 - 20:28
Greqia vë edhe ushtrinë në kërkim të shqiptarëve të arratisur nga burgu, rrëzohet avioni ushtarak! Thumb_250x150Shqiptarët e arratisur nga burgu i Trikalës në Greqi, kanë tërbuar dhe alarmuar gjithë shtetin grek.

Për herë të parë, në kërkimet e të arratisurve veç policisë dhe të gjitha forcave të saj speciale, merr pjesë dhe njësi speciale e ushtrisë greke. Madje frika që u kanë kanosur, policisë po ashtu edhe forcave speciale, autoritet greke kanë gjykuar që në këto kërkime të përdoret edhe një avion special pa pilot i ushtrisë.

Avioni tip UAV, ishte vënë në funksion të policisë për zbulimin e shumë të kërkuarit Marjon Kola dhe bashkëpunëtorëve të tij. Kërkimet po kryen në zonën e Shën Eftimis në Fokid. Ndërkohë vijojnë kërkimet për zbulimin dhe kapjen e shqiptarëve të arratisur./alb-observer.com/


Greqia vë edhe ushtrinë në kërkim të shqiptarëve të arratisur nga burgu, rrëzohet avioni ushtarak! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi