Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet

prej Wed 3 Jul 2013 - 13:20
Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 01
Pantallona xhinse ose elegante rikthehen në modë pantallonat e shkurta dhe yjet janë të parat që i preferojnë.
Por vetëm ato që kanë këmbë të bukura e që të lënë pa fjalë mund t’i lejojnë vetes të veshin pantallona të shkurtra.
Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 02

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 03

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 04

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 05

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 06

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 07

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 08

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 09

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 10

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 11

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 12

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 13

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 14

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 15

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 16

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 17

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 18

Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet 19


Pantallonat E Shkurtra, Yjet Që Duhet Të Imitoni Dhe Ato Që S’duhet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi