Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tenisti serb mban në bluzë flamurin shqiptar

prej Thu 4 Jul 2013 - 11:30
Tenisti serb mban në bluzë flamurin shqiptar  1004781-10201605992860882-1649135384-n_500x400
Një fotografi e çuditëshme qarkullon gjatë ditëve të fundit në internet, ku ylli i tenisit botëror shfaqet me flamurin shqiptarë të ngjitur mbi bluzë. Novak Gjokoviç në ndeshjen kundër gjermanin Tomy Haas në kuadër të turneut të wimbledon-it, është paraqitur me një bluzë ku është vendosur shqiponja kuq e zi, njofton portali kroat, news-bar.hr. Fotoreporteri ka thënë se kishte vërejtur diçka të pazakontë nën logon e sponsorit dhe kishte përdorur objektivin e tij më të madh për ta kapur atë detaj. Më pas kur e ka zmadhuar në kompjuter, ka vërejtur se bëhej fjalë për emblemën shqiptare. Pavarsisht këtyre nuk përjashtohet mundësia që kjo të jetë thjesht një fotomontazh./alb-observer.com/


Tenisti serb mban në bluzë flamurin shqiptar  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi