Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Çnjerëzore!!! Egjipt, i ekzekutojnë dhe më pas i hedhin nga tarracat e pallateve Empty Çnjerëzore!!! Egjipt, i ekzekutojnë dhe më pas i hedhin nga tarracat e pallateve

Sun 7 Jul 2013 - 19:41
Çnjerëzore!!! Egjipt, i ekzekutojnë dhe më pas i hedhin nga tarracat e pallateve, kujdes pamje shumë të ashpra!!! + 18 (video)
Çnjerëzore!!! Egjipt, i ekzekutojnë dhe më pas i hedhin nga tarracat e pallateve Thumb_250x150
Lufta civile në Egjipt ndodhet në kulmin e tij!!!

Siç dhe do e shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet dhe ju kërkojmë ndjesë për pamjet e ashpra që ajo disponon, lufta civile po tregon fytyrën e saj më çnjerëzore!

Kështu, mbështetësit e Presidentit të izoluar tashmë nga ushtria Morsi, janë hedhur në sulëm ndaj mbështetësve të kundërshtarëve të tij, si dhe anasjelltas. Në pamjet filmike do të shikoni protestues islamik, mbështetës fanatik të Morsit, të cilat kanë izoluar në tarracën e një pallati protestues kundërshtar të tyre, ku pas një dënimi me gurë i ekzekutojnë dhe në vijim i hedhin nga tarraca në rrugë!/alb-observer.com/

Kujdes, pamje shumë të ashpra!

Nuk këshillohet për moshat nën 18-vjeç!!!


Më shumë në videon në vijim:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi