Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj...

prej Wed 10 Jul 2013 - 17:10
Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj... Thumb_250x150Banketi u kthye në tragjedi...

Ndërsa dasmorët po festonin në një restorant buzë detit në qytetin e Kimit, Halkida, Greqi, 67-vjeçari me iniciale G.K, sapo mbaroi vallen u ul në tryezë dhe papritur u lëshua përtokë...
Padyshim që imazhi më tragjik ishte nusja, e cila shpërtheu në të qara... të gjithë u qasën pranë tij, por fatkeqësisht për 67-vjeçarin ishte shumë vonë, ai nuk merrte më frymë.

Menjëherë erdhi ambulanca të cilin e transferoi për në spital, ku mjekët thjesht vërtetuan vdekjen e tij. Burri i pafat, kishte shkuar në dasmën e mbesës së tij, të cilën kishte kohë që se kishte parë...

Sipas të afërmve, i pafati Giorgo nuk vuante nga ndonjë sëmundje e rëndë, por siç deklaruan mjekët zemra e tradhtoi një herë e përgjithmonë./alb-observer.com/


Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj..

prej Thu 11 Jul 2013 - 20:05
anketi u kthye në tragjedi...

Ndërsa dasmorët po festonin në një restorant buzë detit në qytetin e Kimit, Halkida, Greqi, 67-vjeçari me iniciale G.K, sapo mbaroi vallen u ul në tryezë dhe papritur u lëshua përtokë...
Padyshim që imazhi më tragjik ishte nusja, e cila shpërtheu në të qara... të gjithë u qasën pranë tij, por fatkeqësisht për 67-vjeçarin ishte shumë vonë, ai nuk merrte më frymë.

Menjëherë erdhi ambulanca të cilin e transferoi për në spital, ku mjekët thjesht vërtetuan vdekjen e tij. Burri i pafat, kishte shkuar në dasmën e mbesës së tij, të cilën kishte kohë që se kishte parë...

Sipas të afërmve, i pafati Giorgo nuk vuante nga ndonjë sëmundje e rëndë, por siç deklaruan mjekët zemra e tradhtoi një herë e përgjithmonë./alb-observer.com/


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj...

prej Thu 11 Jul 2013 - 20:30
"Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj.."
me
"Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj..."

U bashkuan,Legjenda kujdes forumet ku hap temat dhe shiko nese egziston nje teme e njejte...


Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Vdes në dasmë, figurë tragjike nusja me të qarat e saj...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi