Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale Empty Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale

Wed 17 Jul 2013 - 12:18
Meshkujt “i thërrasin trurit” nuk çmenden më pas biondeve, ja cila është femra ideale Thumb_250x150Edhe pse vazhdimisht thuhet të kesh një të dashur bionde do të thotë të kesh një të dashur shumë seksi, tashmë gjërat kanë ndryshuar…meshkujt nuk janë më aq “budallenj”.

Ata i kanë ndryshuar shijet…tashmë atë pëlejnë më shumë zeshkanet.

Në fakt kjo është diçka e mirë sepse “të shkretat” zeshkane duhet t’i hapnin rrugën gjithmonë biondeve pasi atyre iu kushtohej më shumë vëmendja.

Rezultatet e një ankete në të cilën kanë marrë pjesë më shumë se dy mijë meshkuj dhe u janë përgjigjur pyetjeve lidhur ngjyrën e flokëve dhe formën e trupit, kanë treguar që femra ideale janë zeshkanet me forma natyrore të trupit.

Anketa gjithashtu ka konstatuar edhe që format e plota të trupit janë në modë, ndërkaq femra thatanike përfundimisht janë jashtë interesimit të meshkujve./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi