Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Tmerr! Debatuan, gruaja e ekzekuton me armë nxjerr celularin dhe e filmon në video...  Empty Tmerr! Debatuan, gruaja e ekzekuton me armë nxjerr celularin dhe e filmon në video...

Tue 23 Jul 2013 - 18:08
Përfundim tragjik pati debati midis një gruaje dhe burri në një benzinat në Teksas të SHBA-ve!

Një grua ka nxjerrë armën nga bagazhi i makinës dhe ka qëlluar katër herë mbi një 58-vjeçar duke e lënë atë të vdekur në vend. Në vazhdim nxori celularin nga xhepi dhe e filmoi skenën si të kishte të bënte menjë kafshë e jo njeri!

Debati i tyre i ashpër u filmua nga kamerat e sigurisë të benzinatës. Vëllai i viktimës i pyetur nga policia tha se nuk e kishte idenë se pse u grindën të dy. Viktima ndaloi për të blerë cigare dhe më pas të merrte autobusin.

Por, falë një dëshmitari të ndodhur disa metra më tej, i cili i mori targën e makinës me të cilën autorja u largua,. Policia mundi ta diktonte disa orë më vonë dhe po vijojnë hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje të rëndë./alb-observer.com/


Për më shumë në videon në vijim:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi