Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  Empty Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura

Thu 25 Jul 2013 - 20:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58044
Në pritje të fillimit të sezonit të ri të futbollit, Portali Albeu ju "freskon" disi duke lançuar top-listën e çifteve të famshme në futboll dhe show bizz që nuk shkojnë fare me njëri-tjetrin. Mes burrave më të shëmtuar por që kanë në krah femra shumë të bukura spikasin edhe dy futbollistë të njohur: Peter Crouch, i fejuar me super-modelen Abbey Clancy dhe Bastian Schweinsteiger, në lidhje me bukuroshen Sarah Brandner.

Në top-list nuk mungojnë edhe emra të tjerë të njohur si: Jay Z, Bernie Ecclestone, Donald Trump etj. /albeu.com/
Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58045Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58046Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58047Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58048Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58049Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58050Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58051Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58052Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  58053
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura  Empty Re: Burrat më të shëmtuar me gratë më të bukura

Thu 25 Jul 2013 - 21:00
uf sa vape
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi