Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Rusi, tallja me homoseksualët

prej Sun 28 Jul 2013 - 13:02
Një grup neo-nazistësh në Rusi gjen nëpërmjet rrjeteve sociale të rinj homoseksualë dhe pasi organizon takime me ta, i torturojnë e i tallin dhe videot i postojnë në Youtube.
Rusi, tallja me homoseksualët Gay-rusi
Sipas ‘The Huffington Post’, grupi lë takim me një homoseksual e më pas e tall atë para kamerës. Në një nga videot shihen disa djem me maska që pyesin një 15-vjeçar për preferencat e tij seksuale e pasi ai pranon që pëlqen meshkujt, ata e pyesin për shkollën dhe origjinën e tij.

Gjatë “pyetësorit” adoleshenti keqtrajtohet hapur.

Në fillim të këtij viti Vladimir Putin e bëri të paligjshme ndarjen e informacionit me minorenë që mund të çojë këta të fundit të mendojnë se marrëdhëniet homoseksuale janë të “barabarta” me ato heteroseksuale.


Top ChannelNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Rusi, tallja me homoseksualët 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi