Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Lufta mes këngëtarëve, “Tuna je një k*rvë” Empty Lufta mes këngëtarëve, “Tuna je një k*rvë”

Tue 30 Jul 2013 - 17:18
Lufta mes këngëtarëve, “Tuna je një k*rvë” Gjira-Tuna-620x400Vazhdon lufta mediatike mes Tunës dhe rivales së saj, tashmë të përbetuar, Gjirës. Pas sulmit nga Gjira me këngën “Mos na prish Imixhin”, ku këngëtarja tenton të demaskojë Tunën për gjestin kontrovers të prekjes së “zogut” edhe Tuna ka reaguar me një thumb drejtuar Gjirës.

“Unë nuk shëroj pacientë. Deri tani në rrugën time kam pasur shumë vështirësi, por kam qenë reale. Kam qenë gjithmonë kjo që jam sot, e drejtpërdrejt dhe korrekte në stilin tim. Ka pasur shumë që kanë tentuar të arrijnë famë në takat e mia, por jo... përkundrazi ata i mori era”, është shprehur Tuna në emisionin “Prive” të Klan Kosova.

Duket se kjo deklaratë nuk i ka pëlqyer aspak Gjirës, e cila nga distanca e ka “goditur” Tunën, duke e quajtur “k*rvë”.

Në një seri postimesh në faqen zyrtare të Facebook, Gjira ka akuzuar sërish Tunën për gjestin e saj.

“A bën një “share” masive vetëm për hatër të atyre që akoma nuk e kanë kuptuar esencën e këngës? Merr mësim b*tch. As unë s’jam perfekt, por b*tchat nuk i duroj dot”, ka thënë Gjira në dy postime në Facebook gjatë ditës së dielës, duke bashkangjitur dhe këngën “diss” kundër Tunës.

/Shekulli Online/ E.L/
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

Lufta mes këngëtarëve, “Tuna je një k*rvë” Empty Re: Lufta mes këngëtarëve, “Tuna je një k*rvë”

Tue 30 Jul 2013 - 23:33
MIR DE PASKA THEN
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi