Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo? Empty Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo?

Sun 2 Jan 2011 - 21:06
Te them te drejten me teper frigohem nga miqesia e tij/saj sepse mund te jete nje miqesi e rrejshme ,ka njerz qe paraqiten shum te dashur te embel te betohen qe jan te sinqert eshte thjesht kjo friga sepse nuk e shef me nje fjae qe eshte armik kur ka
fjale te embla, dhe mbrapa ta ben gropen, ndera demi eshte nje gje qe shifet keshtu mendoj un dhe besoj qe demi regullohet por prap se prap nuk harrohet kurr , ndera nje miqesi e llastuar mund te ken nje rrezik te madhe!!!

Po ju ca mendoni?
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo?

Sun 2 Jan 2011 - 21:09
padyshim nga miqesia qe mund te me ofroj sepse nga demet i pres pikerisht se esht armiku im por qellimi i miqesise cil esht ne fund...
avatar
Tollumbace
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1707
<b>Hobi</b> Hobi : Lufto per Veten,,ec perpara kurr mos u ndal ,forcen e shpirtit askujt mos ja fal ..Ec vazhdo drejtimin tend ,nese pengohesh diku cohu perseri ne kembe ,askujt meshire mos i kerko nese dikush te lendon per te mos u mundo ,lufto per jeten eshte shume e bukur kurr mos e vrit mendjen se do ngelesh e humbur ..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ku te dua un
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/10/2011
http://www.klealove.com

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo?

Thu 13 Oct 2011 - 12:39
Te sigurte qe nga miqesia qe me afron po gjithmone them varet duhet ta studiosh pastaj duhet vepruar
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo?

Thu 13 Oct 2011 - 12:42
Nga armiku pres gjicka ,Por miqesin asesi!!
Sponsored content

Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo? Empty Re: Më tepër frigoheni nga dëmet e Armikut apo nga Miqësia që ju Ofron ai/ajo?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi