Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Tue 27 Aug 2013 - 20:38
Nëse mendoni ndonjëherë që t’i propozoni të dashurës për martesë në publik, mund të ndodh që jo vetëm të turpëroheni por edhe të merrni ndonjë plagë nga personi që e prisni më pak. Videoja më poshtë ka ndodhur në një qendër tregtare në Dubai, ku të pranishëm janë blerës, dhe për ta bërë propozimin edhe më romantik, janë të ftuar edhe 7 gitaristë. Në momentin që djali nisi fjalimin për t’i treguar se ajo ishte idealja, ajo ia rrëmben një gitar dhe e gjuan në kokë. Më pas vajza është larguar, ndërsa propozuesit me siguri i është rekomanduar që të shkojë në spital për të shëruar kokën. Situata është përshkruar si një “fatkeqësi indiane”. Të rinjtë kishin 3 muaj që ishin njohur në qendrën tregtare dhe përfundoi në fatkeqësi.shekulli
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Re: Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Tue 27 Aug 2013 - 20:41
grrrr grrrr grrrr mire ja ka bo
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Re: Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Tue 27 Aug 2013 - 20:46
Epo keq ti propozosh per martes,keq te mos i propozosh grrrr 
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Re: Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Tue 27 Aug 2013 - 23:49
Hahahahah sa kam qesh, cfare femre si nuk i ka ardh keq para publikut , i gjori ky djali cfare pergatitje i ka bere Very Happy Very Happy Very Happy
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Re: Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Wed 28 Aug 2013 - 17:05
WOW ca reagimi injorant , sido te ishte dreqi ta haje te pakten te merrte iniciativen ta falenderonte per gjestin edhe pse s'i pranoi propozimin..Katastrofe fare Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë 2585209286 
Sponsored content

Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë Empty Re: Propozim për martesë... mendohuni edhe një herë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi