Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Mon 2 Sep 2013 - 22:20
Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Ac802393f73f49bfc5cafd6f40483e95Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve
Dymbëdhjetë vjeçari Hafëz Al-Assad i kërcënoi Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe e përkrahu qeverinë e babait të tij.
“Dua të na sulmojnë, dua që të bëjnë atë gabim. Ata mund të kenë ushtrinë më të mirë në botë, tanket më të mirë, anijet dhe avionët luftarak më të shpejtë dhe më të mirë, por ushtarët sikur ne që i kemi nuk i ka askush në botë” kishte shkruar në në profilin e tij në Facebook djali i presidentit të Sirisë Hafëz Al -Assad.
Dymbëdhjetë vjeçari Hafëz Al-Assad i kërcënoi Shtetet e Bashkuara të Amerikës me humbje në qoftë se ata do të hynë në luftë me Sirinë dhe e përkrahu qeverinë e babait të tij Bashar Al- Assad.
Presidenti i Sirisë në të vërtet ka një djalë me emrin Hafëz, por është shumë vështirë që të vërtetohet se a është më të vërtet ky profili i tij i vërtet në Facebook ose ndoshta dikush po luan dhe po i rrit tensionin në mënyrë shumë të përciptë.albeu.i
Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Hafez-asad-fejsbuk-02
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Re: Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Mon 2 Sep 2013 - 22:28
i paska ngjare babait te tije 100 %
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 110
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Re: Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Tue 3 Sep 2013 - 4:41
Bem baba te te ngjaj.. grrrr 
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Re: Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Tue 3 Sep 2013 - 7:59
Femije & Propagande... !!!
Shoket e tij po vdesin nga gazi dhe ai ligjeron mbi ushtrine , shume domethenese.
Do doja te shifja se sa e bukur eshte propaganda e Luftes nese ai do ishte atje jashte bashke me femijet e tjere , do i pelqente lufta atij ?!

neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 110
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Re: Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Wed 4 Sep 2013 - 0:48
EpiKada shkruajti:Femije & Propagande... !!!
Shoket e tij po vdesin nga gazi dhe ai ligjeron mbi ushtrine , shume domethenese.
Do doja te shifja se sa e bukur eshte propaganda e Luftes nese ai do ishte atje jashte bashke me femijet e tjere , do i pelqente lufta atij ?!

Po cpret nga nje femije 12 vjec? Mendon se ai llogjikon sic duhet? Ca degjon ne shpi ato i thote..asgje me shume Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! 705491909 
Sponsored content

Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve ! Empty Re: Ja se si djali i Bashar Al-Assadit i kërcënohet SHBA-ve !

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi