Shko poshtë

Edi Rama:Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE

1 - 50%
1 - 50%
 
Totali i votave: 2
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

prej Sun 22 Sep 2013 - 21:58
Message reputation : 100% (1 vote)
A ju duket realiste deklarata e kryeministrit Edi Rama, se Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?


Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

prej Sun 22 Sep 2013 - 22:04
Mendo po te ishte sali vampiri
sdo na fusin ne Europe kurrrrrrrrrrrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

prej Mon 21 Oct 2013 - 22:13
Kjo pyetje behej edhe ne kohen e Sali Berishes, kjo pyetje behet edhe tani...

C'eshtja eshte ta japi pergjigjjen Shqiperia e tere dhe jo "turisti" qe lexon pyetjen!...

Qe te jete Shqiperia ne Bashkimin Europian brenda ketyre 10 viteve, nuk do duhej te degjonim sot dite per dite vrasje ne Shqiperi, nuk do duhej te kishte me vale emigracioni prej shqiptareve, nuk do duhej te qendronin ende ne mergim shqiptaret, nuk do flisnim akoma per papunesi dhe mbi te gjitha do te duhet ta keshillojme Europen dhe jo te na keshilloje Ajo, nese kemi autoritet!...


Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE? 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

prej Mon 21 Oct 2013 - 22:15
normal qe po se qeveris drogeshitesi piresi EDI RAMA dhe kelyshet e tij


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

prej Thu 8 Jun 2017 - 17:59
...tani pas 4 viteve te hapjes se temes, votova "jo"!
-Imagjinoni shpresa e rinise sa mban, aq sa vjen pjekuria...

-Qysh te bejme pjese ne Bashkimin Europian, kur nuk mund te bejme dot pjese ne nje forum shqiptar!...

...nuk eshte kjo aresyeja qe votova "jo", por si gur mbi varr duket edhe kjo aresye!

-Mesazhin qe kam postuar para 4 vitesh, ate mbeshtes edhe sot...

...po pjekuria ku hyn? ...te vendimi votues, shpresa me beri cudi qe e kisha gjalle, ja ketu jemi edhe 6 vjet ndodhen qe te vertetohet shprehja e Edi Rames!

-Mbrekullia behet edhe brenda nje dite, po 27 vjet cfare priste demokracia, plakjen?!...

...gjithsesi, shihemi!


Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Shqiperia brenda 10 viteve do te jete anetare me te drejta te plota ne BE?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi