Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £

prej Sat 5 Oct 2013 - 21:21
Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Varesja%201Varësja më e shtrenjtë në botë, me diamante në formë vezake, tashmë ka dalë në shitje.

Varësja, e cila është gjetur në një kosh plehrash nga një vajzë e varfër afrikane, ka dalë në shitje si varësja më e shtrenjtë në botë.

E njohur si “e pakrahasueshmja”, varësja me perla të verdha dhe ka 407 karat. Ajo përbëhet nga 90 diamante, me vlerë 230 karatë, dhe shitet për 37 milionë paund britanikë.

/Shekulli Online/ E.B./
Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Varesja%202

Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Varesja%203

Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Varesja%205

Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Varesja%204


Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £ Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Varësja më e shtrenjtë në botë, 37 mln £

prej Sat 5 Oct 2013 - 21:23
bo te gjesh ne koshin e plerave krejt buxhetin e Amerikes
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi