Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën”

prej Sun 13 Oct 2013 - 19:02
Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën” Ed3Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social “Facebook”, disa foto ku tregon sallën e teatrit në Napoli. Albumi i titulluar "Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën" tregon për filmin autorit Anri Sala në lidhje me transformimi e Tiranës nga Edi Rama, në kohën që ishte në krye të bashkisë.

“Në Itali, salla e teatrit të Napolit dy mbrëmje më parë, ku u prit me ovacione filmi i transformimit të Tiranës me autor Anri Salën dhe shfaqja e fjalës së kryeministrit Edi Rama në TedTalks”, shkruan Rama në FB.

Në këtë video istalacion Anri Sala tregon pallatet shumëngjyrëshe të Tiranës, të lyera nga kreu i bashkisë së asaj kohe, Edi Rama.

/Shekulli Online/ E.L/
Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën” Ed2

Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën” Ed1

Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën” Ed


Film në Napoli për Ramën, “Kur ngjyrat të ndryshojnë jetën” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi