Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë Empty Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë

Wed 16 Oct 2013 - 21:05
TIRANË-Është fakt që femrat joshen nga meshkujt më të mëdhenj në moshë. Janë disa faktorë sipas një studimi dhe besoj se dhe ju do të bini dakort me këtë. Inteligjenca Meshkujt më të mëdhenj në moshë se një femër tepër e re, dinë të bëjnë biseda të mençura, dinë shumë tema të cilat mund t’i diskutojnë dhe janë më të pjekur gjatë bisedave dhe trajtimit të argumentave. Siguria financiare Këta tipa meshkujsh ekonomikisht qëndrojnë më mirë dhe ajo siguri dhe pavarësi financiare u mundëson të jenë më të sigurt dhe të pavarur Pikërisht kqëtë siguri ia përcjellin një femre të re.

Romantik
Janë me përvojë dhe dinë se cfarë do një femër dhe si duhet të sillen ndaj tyre. Madje, edhe me gjestet më të vogla të përditshme i shfaqin ndjenjat e tyre.

Surprizat
Femrat i duan surprizat dhe këta meshkuj dinë vërtet të bëjnë surpriza.

Përkëdhelja artistike
Meshkujt e vjetër janë më me përvojë dhe dinë se si të reagojnë në situata të caktuara.

Respektimi
Mashkull i vërtetë është ai pranë të cilit femra ndihet si femër e vërtetë. Mashkulli më i vjetër e di saktë kur duhet t’i ofrojë përkrahje dhe kur duhet ta lërë femrën të jetë e pavarur.

Bujaria dhe marifetet
Sillen me bujari, me marifete dhe me kujdes ndaj femrës. Një adoleshent dhe një djalë i ri nuk janë të vetëdijshëm për rëndësinë e domethënies së marifeteve të tilla, sepse ato krijohen me kalimin e kohës dhe me arritjen e përvojës.

(d.b/tg/BalkanWeb)
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë Empty Re: Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë

Wed 16 Oct 2013 - 21:34
Femrat nuk pelqejne meshkujt me te medhenj ne moshe, femrat pelqejne meshkujt qe kane arrite per te qene MESHKUJ.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë Empty Re: Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë

Wed 16 Oct 2013 - 23:41
Pranej na mbyten 18 vjecaret muve?????
Sponsored content

Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë Empty Re: Përse femrat pëlqejnë meshkuj më të mëdhenj në moshë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi