Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Thu 5 Apr 2012 - 1:52
Gjate jetes time, kam zbuluar se femrat me te medha ne moshe jane me gallate, me sexy dhe shume me inteligjente e zbavitese se femrat ne moshen time apo me te reja. Ne Shqiperi ky eshte nje fenomen jo shume i perhapur, dhe shume kunder "tradites" konservatore shqiptare.

Une pyes, a do te dilnit ju me femra me te medha dhe femrat a do binin ne dashuri me meshkuj me te rinj se vetja?
Sa do ndikonte kjo ne nje lidhje normale dhe nje te ardhme se bashku?
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Mon 30 Apr 2012 - 20:40
sepse meshkujt kan qef te komandohen dhe femrat kan qef te komandojn
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Mon 30 Apr 2012 - 20:43
sepse kan pervojj me shumm
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Thu 3 May 2012 - 19:29
He de pse??!! Neutral
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Wed 9 May 2012 - 16:06
Kur fillojn me u vjetrue si meshkujt ashtu dhe femrat preferojn te ken lidhje me nje te moshes me te re/ri se veten.Ndoshta pse e ndjejn veten me te re.Very Happy
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Wed 9 May 2012 - 21:45
Silvana shkruajti:sepse meshkujt kan qef te komandohen dhe femrat kan qef te komandojn

Je paksa gabim ktu Very Happy

Kujd sdo ti pelqente te jepte urdher te bente rolin e komandimit per cdo gje qoft mashkulli qoft femra Very Happy Very Happy

Personalisht jam kunder mendimit tend pasi kjo nuk qendron aspak ne ate ca kam provuar dhe jetuar une ne jet reale
Ku komandimet sbenin pjes aq me teper qe sdo me pelqente nese do fillonte me komanda Very Happy

Jan shum gjera qe te nderthurura qe ndoshta pak veshtir ti kuptosh por une kam qen peher pro moshes me te madhe se veten pasi flas per femrat jan ne gjendje te te kuptojn mjfat mir se cfar kerkon dhe nuk te sorrolasin kot duke te humbur kohen ..Kan nje gje qe ti thon gjerat hapur dhe pa ndrojtje gje qe mua me pelqen te kto ferma ...Jan me te vendosura dhe me te gatshme nese duan te bejn dicka e bejen pa ndrojtje dhe pa u penduar me von per ate qe bejen ..etj... qe mos te zgjatemi dhe me shum po e mbyllim me kaq

Ky esht mendimi ime personal mbi kte diskutim dhe ajo ca kam arrit une te kuptoj nga kto femra...Very Happy
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Wed 9 May 2012 - 21:47
e madhja ka exsperiencen ,, ..
e i riu ka fuqine ,,te can piten grrrr
Bestt
Bestt
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 4512
<b>Hobi</b> Hobi : ......
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/05/2011
http://......

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Wed 9 May 2012 - 21:48
meshkujt preferojn nje me te madhe sepse ajo eshte me pjekur dhe din te vlersoj at mashkull me mir sesa nje ne mosh me te re se aj,,,

ashtu femrat disa dojn me te vogel sepse jan te ri ne gjdo gje dhe mund bejn me te gjdo gje bejn ushtrime
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Wed 9 May 2012 - 23:59
Aяjαиα shkruajti:Gjate jetes time, kam zbuluar se femrat me te medha ne moshe jane me gallate, me sexy dhe shume me inteligjente e zbavitese se femrat ne moshen time apo me te reja. Ne Shqiperi ky eshte nje fenomen jo shume i perhapur, dhe shume kunder "tradites" konservatore shqiptare.

Une pyes, a do te dilnit ju me femra me te medha dhe femrat a do binin ne dashuri me meshkuj me te rinj se vetja?
Sa do ndikonte kjo ne nje lidhje normale dhe nje te ardhme se bashku?

Personalisht nuk mendoj keshtu, por edhe nga shoqeria e ngusht dhe e gjere, mendojne te kunderten, ose me sakt shijojne te kunderten.
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Thu 10 May 2012 - 0:09
Aяjαиα shkruajti:

dhe femrat a do binin ne dashuri me meshkuj me te rinj se vetja?

Pse i komdndon dot ndjenja njeriu ne ke te bie ne dashuri?!!...s'kuptova ktu i bjen sikur me i thon vetes ne kete mashkull do dashurohesh ...!!

Sa i perket temes nuk e di s'me duket dicka qe pershtaten mashkulli me i ri se femra...nejse varet per femrave jo te gjitha kan shije te njet ne perzgjedhjen e meshkujve dikujt mund edhe ti pelqej te jet ''dominuse'' drejt moshes se partnerit ....flas realisht s'jam tip i till qe te bej perzgjedhje te tille.
Sponsored content

Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj???? Empty Re: Pse meshkujt preferojne femra me te medha ne moshe apo femrat meshkuj me te rinj????

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi