Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 5 Jan 2011 - 16:54
e gjitheve ,kur kane qene ne shkolle ,megjithe dashurine e madhe qe mund te kene pasur per shkollen,ndonje lende mund te kete qene feer i vertete.Ka mundesi qe te mos e kete patur fajin lenda,por mesuesi.Na tregoni....Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 5 Jan 2011 - 16:59
Matematika Evil or Very Mad
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 5 Jan 2011 - 17:19
matematikaa kingRomeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 20:34
kimia king se te tjerat i kam pasur 10 te gjitha Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 322547


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 20:36
Matematika e brisht scratch


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 20:38
valla edhe mua matematika ma ka nxire adoloshencen se jo jeten Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 20:39
Te paska lendu edhe ty si mu a hehehe


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 22:34
ne matematike kam qen as po kimia sme ka pelqy fare


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 7 Jan 2011 - 22:55
Kimia, lenda qe mu ka duk nje shekull ora kur mbaja. Asnjehere asgje s'kam pas interesim me mesu, perveq ne kl e 7 kur e kam mesu sistemin periodik dhe asgje me shume!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 9 Jan 2011 - 6:46
Te gjitha i kam pas qejf.


Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 6ds9w0
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 9 Jan 2011 - 10:04
Luan_Valikardi shkruajti:Te gjitha i kam pas qejf.


Laughing Laughing Laughing

Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746

nga ta di une pse me vinka me qesh me kete Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 9 Jan 2011 - 10:06
letersia


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 9 Jan 2011 - 10:15
Amelia shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:Te gjitha i kam pas qejf.


Laughing Laughing Laughing

Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746

nga ta di une pse me vinka me qesh me kete Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746 Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746

...ndoshta ke inat gjimnastiken ti prandaj Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 1698836746


Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 6ds9w0
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Tue 11 Jan 2011 - 12:02
Matematika ,Kimia. Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 689361
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Thu 20 Jan 2011 - 12:58
Kimia king


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sat 12 Feb 2011 - 1:48
Matematiken e urrej
Agnesa
Agnesa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1536
<b>Hobi</b> Hobi : Shetitjet, ne ditet me shi!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne shoqerine tuaj!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/12/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sat 12 Feb 2011 - 16:03
Fizika, ka qene, eshte dhe do mbetet nder te paktat lende qe e mesoj se duhet dhe jo sepse dua!


Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sat 12 Feb 2011 - 18:37
matematika,,, Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 232882


Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
VIP
VIP
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 26
<b>Hobi</b> Hobi : MUZIKA
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : fier
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 13 Feb 2011 - 5:13
VETEM GJUHEN SHQIPE E KAM PAS QEJF


KENGETAR Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 2550940759
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sun 13 Feb 2011 - 12:45
kimia
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 15:21
Matematika prandaj kam zgjedhur mjeksine hahahahahah....
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 15:23
Message reputation : 100% (1 vote)
ASNJE I KAM DASHUR TE GJITHA


Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? 705491909
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 15:23
ne pergjithesi te gjitha ahahahaha


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:23
Matematika prandaj kam zgjedhur mjeksine
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 16:27
kimia sme ka pelqy fare
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Fri 8 Apr 2011 - 19:15
matematika
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sat 16 Apr 2011 - 9:14
pak biologjia
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Tue 19 Apr 2011 - 16:07
shuuuuuuuuuuuum te gjitha


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Tue 19 Apr 2011 - 16:20
historiaavatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Tue 19 Apr 2011 - 16:29
all


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Tue 19 Apr 2011 - 17:53
asnjera
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Sat 30 Apr 2011 - 7:56
Matematika hahahahahha....
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 1 Jun 2011 - 14:28
te gjitha


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 1 Jun 2011 - 14:48
Kimia edhe matematika .... si kam mbajtur kurr


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 1 Jun 2011 - 14:50
drejtorin dhe rojen hahahha


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Ilda
Ilda
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 792
<b>Hobi</b> Hobi : noti & librat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/04/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 1 Jun 2011 - 14:53
matematikaaaa :@@Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Wed 1 Jun 2011 - 15:09
punim druri dhe himi Merzitur


Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle???? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Thu 2 Jun 2011 - 13:08
Message reputation : 100% (1 vote)
5 minutshet kur na vinte drejtori ne klas. Na ikte kot gjith ai 5 minutsh.


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
maria1984
maria1984
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 169
<b>Hobi</b> Hobi : udhetimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : greqi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/04/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Thu 2 Jun 2011 - 13:26
te tregohem pak doreshtrenguar do them vetem tre matematik fizik kimi


<br>
Alkimisti
Alkimisti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 3685
<b>Hobi</b> Hobi : tegjitha ngapak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : nenqellin e hapur
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/05/2011

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

prej Thu 2 Jun 2011 - 13:55
ulz.z
Sponsored content

default Re: Lenda qe e keni patur inat kur keni qene ne shkolle????

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi