Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Koha e banjos mbretërore Empty Koha e banjos mbretërore

Mon 21 Oct 2013 - 19:29
Në internet janë hedhur foto nga jeta familjare e Kate Middleton dhe burrit të saj, princit William. Nga fotot, duket sikur familja mbretërore po feston ndonjë gjë të veçantë dhe jo se është në një ditë të zakonshme familjare. Fotot janë bërë nga fotografi, Alison Jackson, dhe tregohet Kate duke dekoruar dhomën e fëmijës së saj, princit George; Kate së bashku me burrin dhe djalin e saj në vaskë, apo edhe duke ushqyer djalin e saj me biberon. Kate dhe William pritet ta pagëzojnë djalin të mërkurën dhe fotot duket se do të jenë ekskluzivitet i “Mirror Online”.

/Shekulli Online/ E.B./
Koha e banjos mbretërore Kate%201

Koha e banjos mbretërore Kate%2011

Koha e banjos mbretërore Kate%205

Koha e banjos mbretërore Kate%204

Koha e banjos mbretërore Kate%203

Koha e banjos mbretërore Kate%202

Koha e banjos mbretërore Kate%209

Koha e banjos mbretërore Kate%208

Koha e banjos mbretërore Kate%206
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Koha e banjos mbretërore Empty Re: Koha e banjos mbretërore

Mon 21 Oct 2013 - 22:25
o.O ,Ore kta te shekullit s'shohin mire kta nga syte ,apo si dallojn dot qe sjon Princi William,Dukesha Kate...Koha e banjos mbretërore 2585209286 


P.s Lajmi i sakt....''Sozitë perfekte të William dhe Kate


Sozitë perfekte të William dhe Kate
Kjo do të jetë një javë e madhe për Princin George të Kembrixhit, djalin e Princit William dhe Dukeshës Kate Middleton.

Foshnja mbretërore do të pagëzohet më vonë gjatë javës dhe këtë të hënë, "Daily Mail" publikoi disa foto intime të jetës së përditshme familjare të familjes mbretërore.

Në disa prej pozave shfaqet Princi William duke ndërruar panolinat e bebes apo duke e ushqyer me biberon, ndërsa në imazhin më të bujshëm, ai, Kate dhe George lahen të tre brenda një vaske.

Megjithatë, nuk bëhet fjalë për ndonjë "lajthitje" të pretendentit të dytë në radhë të fronit dhe as të Mbretëreshës, por për punën e shkëlqyer të artistes Alison Jackson, që realizoi këto poza me disa sozi pothuajse identikë me çiftin.

Imazhet u bënë edhe më të besueshme, nga puna e kujdesshme e Jackson me këndin e realizimit të imazheve, por ajo pretendon se në asnjë moment nuk është përdorur "Photoshop" apo programe të tjera për të bërë më të besueshme imazhet. ''
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi