Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë

prej Mon 11 Nov 2013 - 21:26
Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë Hajredin%202Dëshira e fundit e një 8-vjeçari në prag të vdekjes, ishte që të takonte idhullin e tij, Zlatan Ibrahimoviç.

Por ylli i futbollit, nuk ka arritur t’ia plotësojë dëshirën e fundit vogëlushit, pasi ka qenë shumë i zënë me punë.

Hajrudin Kamenjas vuante nga leuçemia dhe doktorët i thanë se i kishte mbetur vetëm një muaj jetë.

Prindërit e Hajrudinit, pasi arritën të siguronin një takim me skuadrën e “Paris Saint Germain-it”, prenë biletat që të shkonin në Paris, në mënyrë që dëshira e fundit e djalit të tyre të realizohej.

Prindërve u ishte thënë më parë që Ibrahimoviç nuk mund të shkonte në shtëpinë e djalit të vogël, në Vares të Bosnjës, për shkak të angazhimeve në Champions League.

Por edhe në momentin kur familja e Hajredinit arriti që ta dërgonin djalin e tyre në stadium për të parë ndeshjen dhe të takonte Ibarhimoviçin, përsëri kjo nuk u realizua, pasi futbollisti suedez kishte pësuar një dëmtim në gju dhe nuk mund të luante.

/Shekulli Online/ E.B./
Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë IbrahimovicIbrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë Hajredin%201


Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

default Re: Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë

prej Tue 12 Nov 2013 - 21:56
Serb !!!

Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë 705491909 L: Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë 482245 


Ibrahimoviç refuzon të takojë 8-vjeçarin që ka dhe 1 muaj jetë 705491909
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi