Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 7 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë

prej Wed 20 Nov 2013 - 22:59
7 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%2027 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%2037 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%204
Ne e dimë që mërimangat vijnë nga Marsi, por a ka zbuluara NASA fakte reale për ekzistencën e jashtëtokësorëve në planetin e kuq?

Teoritë konspiracioniste mendojnë se kjo është e vërtetë.

Disa fotografi të bëra nga agjencia “Curiosity” në vitet e kaluara, përgjatë misioneve të ndryshme në Mars, tregojnë se atje ka shkëmbinj, të cilët duken qartësisht.

Disa nga to duken si të pazakontë, por nuk mund të thuhet se çfarë janë ekzaktësisht.

Shumë njerëz i kanë konsideruar si legjenda urbane, ndërsa të tjerë dyshojnë se NASA po fsheh diçka.

Fotot e mëposhtme do t’ju qartësojnë disi në lidhje me alienët në Mars dhe do t’ju bëjnë ta mendoni më seriozisht ekzistencën e jetës jashtë planetit të tokës.

/Shekulli Online/ E.B./
7 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%2057 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%2067 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%2097 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%20107 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Mars%208


7 fotot që tregojnë se UFO-t ekzistojnë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi