Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dashuria në vitin 2014: E dimë saktë ku ta kërkojmë! Empty Dashuria në vitin 2014: E dimë saktë ku ta kërkojmë!

Sun 5 Jan 2014 - 20:47
Dashuria në vitin 2014: E dimë saktë ku ta kërkojmë! Dashuria-n-euml-vitin-2014-e-dim-euml-sakt-euml-ku-ta-k-euml-rkojm-euml_hd
Faqja për lidhjen e çifteve e Match.com ka llogaritur se kur janë më aktivë njerëzit në kërkimin e dashurisë në shtigjet e Internetit. Përgjigjja do të jetë të dielën, më 5 janar në 20:57.
Sipas të dhënave të tyre kjo është koha kur njerëzit janë më aktivë në komunikimet në Internet, gjë që do të thotë se janë të gatshëm të komunikojnë “chat”, do të këmbejnë porosi dhe fotografi.

Piku i sezonit për kërkim të dashurisë online është nga Kërshëndellat e deri te Dita e Shën Valentinit, kur faqja ka qarkullim të shtuar për 25 për qind.

Pos në faqen për kërkimin e dashurisë, njerëzit në këtë periudhë janë më aktivë edhe në platformat e tjera, që do të thotë që do të jenë më aktivë edhe në Facebook dhe në rrjetet e tjera sociale.

Koha e ftohtë dhe fakti që po ofrohet Dita e Shën Valentinit, do të ndikojnë dukshëm pozitivisht në humorin tonë të mirë që të aktivizohemi rreth jetës dashurore.

Tani kur e di kohën e saktë, nuk ka arsye të mos e provosh. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi