Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë

prej Wed 22 Jan 2014 - 22:42
Një video nga Brazili po bënë xhiron e botës. Bëhet fjalë për një aksident trafiku, ku përfshihen edhe dy këmbësorë. Një veturë godet një tjetër, ndërsa më pas shtyp nënën së bashku me djalin e saj. Edhe pse ishte djali i cili goditet më shumë nga vetura, ai ngrihet në këmbë sikur të mos ketë ndodhur asgjë, raporton "Zëri".

/Shekulli Online/ E.B./


Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë

prej Wed 22 Jan 2014 - 22:44
do i kete dale ndonjera si avatari i anes dhe eshte hutuar shoferi i shkrete


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë

prej Thu 23 Jan 2014 - 22:18
E run Zoti engjullin e vogel .
Sponsored content

default Re: Shtypet nga makina dhe ngrihet sikur të mos ketë ndodhur gjë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi