Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Picë më mish gjarpri

prej Tue 18 Feb 2014 - 23:52
Picë më mish gjarpri Python_pizza_19cugt9-19cugtjFinlanda deri më tani ka qenë në top listën e vendeve ku shërbehen picat e çuditshme, duke ofruar pica me mish dreri të egër, por picë me mish gjarpri? “Neighborhood Pizza” në Florida, SHBA, u ofron konsumatorëve të saj picë me mish të freskët të pitonit.Sipas WPXI, restoranti “Everglades” për picat e saja shërben pothuajse të gjitha krijesat e gjalla që do t’i gjenit në moçalin lokal: bretkosa, aligatorë dhe lakër nga moçali.

Pronari Evan Daniell ka thënë për “New York Daily News” se këto shërbesa janë bërë shumë të famshme, çuditërisht. “Po i shesim gjithandej. Është një aksident i lumtur; gjithçka ka të bëjë me kreativitetin”, ka thënë ai.

Një picë e mesme “Everglades” kushton 45 dollarë, dhe kjo ndodh për shkak se mishi i pitonit kushton shtrenjtë, deri në 66 dollarë për kg. Pronari i lokalit thotë se do të shërbejë në të ardhmen edhe pica tjera të çuditshme, nga krijesat që mbyten në rrugë nga makinat, si rakun, armadillo dhe oposum.

/Shekulli Online/ E.L./


Picë më mish gjarpri Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Picë më mish gjarpri

prej Tue 18 Feb 2014 - 23:54
Bo Rakun.
Cfare ere qe kane rakunet.
Nannerl
Nannerl
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 105
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 02/10/2013

default Re: Picë më mish gjarpri

prej Tue 18 Feb 2014 - 23:55
Picë më mish gjarpri 3480151997 
Sponsored content

default Re: Picë më mish gjarpri

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi