Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 500 USD bakshish për blerjen e një pice

prej Sat 14 Jul 2012 - 15:35
500 USD bakshish për blerjen e një pice BakshishiDëshira e Aaron Collins përpara vdekjes ishte të bënte të lumtur një person të panjohur. Paralelisht me dëshirën për të patur çdo borxh të prindërve të paguar, 30 vjeçari kërkoi që familja e tij të dhuronte një bakshish për një kamarier ose kamariere. Ai i shkruajti familjes të linte një bakshish 500 dollarë pasi të blejnë një picë. Pasi Aaron ndërroi jetë në 7 korrik, Seth Collins hapi një faqe internet dhe nisi të mblidhte para për ti plotësuar amanetet e tij. Në 11 korrik ai mblodhi paratë për ti dhënë një kamariereje 500 dollarë bakshish duke plotësuar dëshirën e vëllait. Ky moment është regjistruar në një video emocionuese të cilën mundet ta shikoni dhe tregon atë çka ndodhi në Lexington.
500 USD bakshish për blerjen e një pice Article-2173143-140CA804000005DC-392_634x351500 USD bakshish për blerjen e një pice Article-2173143-140CA7EC000005DC-160_634x342500 USD bakshish për blerjen e një pice Article-2173143-140CA705000005DC-990_634x343


500 USD bakshish për blerjen e një pice Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi