Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default LIGJËRATA E HOXHË OMER BAJRAMIT PËR REALIN E BARCELONËN!

prej Wed 19 Feb 2014 - 21:03
Ligjëratat e hoxhallarëve shqiptarë po vazhdojnë të prekin shumë tema.

E tillë është edhe ligjërata e hoxhë Omer Bajramit i cili flet për sundimin e myslimanëve në Spanjë, që sipas tij ka qenë shtet islamik ku është ligjëruar Kurani deri në kufi me Parisin.

Por, tash gjërat kanë ndryshuar dhe ai thotë se në atë kohë mysliman ishin Barcelona e Reali.

Për me tepër dëgjojeni vet ligjëratën e hoxhës.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: LIGJËRATA E HOXHË OMER BAJRAMIT PËR REALIN E BARCELONËN!

prej Thu 20 Feb 2014 - 22:11
Tema zhvendoset ne ketegorine "Feja Islame"...


LIGJËRATA E HOXHË OMER BAJRAMIT PËR REALIN E BARCELONËN! 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi