Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme

Tue 25 Feb 2014 - 1:19
Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba1Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba11Muhibija Buljubasiç, është 56 vjeç nga Serbrenica e Bosnjë-Hercegovinës dhe thotë, se ka një dhunti të pazakontë që e ka zbuluar para pesë vitesh.

Ai thotë se nuk ka bërë asgjë dhe nuk e ka trajtuar trupin me asgjë, por lëkura e tij ka një e energjitë të veçantë, pasi tërheq objekte të ndryshme, bën të ditur "Metro.co.uk".

56-vjeçari arrin të ngjisë në trup sende të ndryshme si të ishte një magnet i vërtetë. Ai thotë se është “energjia speciale” që lëshon lëkura e tij që sendet metalike t’i ngjiten në trup.

Muhibija e nisi fillimisht me objekte metalike, por shumë shpejt kuptoi se mund të tërhiqte edhe objekte plastike si telekomanda e televizorit.

/Shekulli Online/ E.L./
Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba110
Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba12
Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba13Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba14Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba15Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba16Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba17Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba18Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Muhibija-buljuba19


Njeriu-magnet, lëkura e tij tërheq objekte të ndryshme Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi