Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

prej Thu 20 Mar 2014 - 22:32
Periudha e zhvillimit të zgjedhjeve lokale tashmë ka intensifikuar aktivietet e politikanëve edhe në rrjetet sociale, ku të njejtët përmes shkrimeve në profilet e tyre, paraqesin idetë e tyre, madje në shumë raste edhe replikojnë njëri tjetrit mbi qëndrimet që kanë .
Xhezair Shaqiri, apo sic njihet komandant Hoxha, ka reaguar ndaj një shkrimi të liderit të BDI-së, Ali Ahmeti i cili thotë:
Ali Ahmeti: “Unë nuk i frikësohem askujt përveq Zotit…
Unë vetëmse kam zgjedhur rrugën më të mirë për popullin tim…
Ju dhe historia një ditë do t’më jepni të drejt për ç’do veprim...”

Në këtë postim në faqen e Ali Ahmetit, ka reaguar Xhezair Shaqiri, i cili shkruan:
“PER CILIN ZOT E KENI FJALEN MOR ZOTNI… NUK KA ZOT QE MERITON ADHURIMIN PERVEQ ALLAHUT… Nëse në përditshmeri birrat janë të pa ndara nga ti, nuk fal namaz, nuk agjeron, nuk të shohim në xhamia as për Bajram, përgjegjsin që ke mar nga populli qe marveshjen e Ohrit ta implementosh deri 2004, shoket e luftes i vrajte dhe disa neper burgje e disa rugeve te botes i shpartallove apo i tradhtove, popullin e varferove dhe nëncmon per xhdo ditë me aksione policore te shpeshta dhe është me i nencmuar me shum se para vitit 2001… O PASHA AT ZOT KRIJUESIN E GJITHSIS QE ESHT JASHT GJDO TE METE DHE NE KANDARIN E TIJ DOTE PESHOJN EDHE GRIMCAT E VEPRAV ME TE VOGLA SIC E KA SPJEGUAR KRIJUESI I GJITHSIS VET NE KURANIN FAMELART, JO PARA NESH DHE HISTORIS POR TI O I MJER DOTE JAPISH LLOGARI PARA TIJ… PERVEC NESE E KE MESHEFTAS NOJ STATUT APO PUTA , ZOT TE REJSHEM DHE MBAN SHPRESA TE KOTA MOR I MJER , NA LODHE TUJ NA PERMENDUN TE ARITURAT TUJA ME NJE SKENDERBE, E SIC PO THOT POPULLI VENDOJA NOJ RROT ASAJ STATUJE DHE MERE ME VETI QE KU TE SHKOSH BILE TE KESH DESHMI PER LAVDATAT TUJA” thuhet në reagimin e Xhezir Shaqirit./Drini.mk


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

prej Thu 20 Mar 2014 - 23:56
Shume propagande islamike po bohet..!
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

prej Fri 21 Mar 2014 - 18:04
Alex shkruajti:Shume propagande islamike po bohet..!
Ashtu ju diket Juve .. bota eshte trazuar deshirojn ta kuptojn te verteten..E juve ju diket se po behet propagand ani ani do e kuptoni edhe  ju shuum shpejt..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut J5zhxd
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 44
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:28
Princo shkruajti:
Alex shkruajti:Shume propagande islamike po bohet..!
Ashtu ju diket Juve .. bota eshte trazuar deshirojn ta kuptojn te verteten..E juve ju diket se po behet propagand ani ani do e kuptoni edhe  ju shuum shpejt..
Ti nuk di mire shqip dukesh qe je i ardhur per qellime qe dihen, po nuk u pj**dh kush ne shqiperi ju o Princo djali...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

prej Sun 23 Mar 2014 - 20:09
Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut Rrmw0k

Po ky c'eshte mo, allahu i peste?!...  Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut 2178555173


Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Hoxha” i drejtohet Ali Ahmetit: S’ka zot tjetër përveç Allahut

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi