Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
fioll
fioll
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 387
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/01/2013

default Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

prej Mon 14 Apr 2014 - 13:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Nese nuk gabohem eshte provuar qe njeriu enderron cdo nate .
Pra si e dime ne qe e tanishmja nuk eshte nje enderr, dhe endrra nuk eshte e tanishmja......
 [smile_1]  [smile_1]  [smile_1]


Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? 2rpqj5h
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

prej Mon 14 Apr 2014 - 22:29
Njeriu Jeton me endrra dhe enderron Jeten , po u vare vetem nga realiteti i shpifur do benim moti vetvrasje..
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

prej Mon 14 Apr 2014 - 22:43
Vete jeta eshte nje enderr.
Diku mire e diku keq.
Mirsa
Mirsa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 137
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/07/2013

default Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

prej Tue 15 Apr 2014 - 12:14
Pa endrra ska jete , dhe pa jet ska endrra.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

prej Wed 1 Feb 2017 - 13:46
Enderrojme Jeten.

MENDE---RROJME.


Jetojme endrrat apo enderrojme jeten? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Jetojme endrrat apo enderrojme jeten?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi