Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . Empty Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit .

Tue 18 Jan 2011 - 15:02
Nada Topi, vajza e Presidentit Bamir Topi është fejuar. Historia disa vjeçare, e mbajtur e fshehtë, sidomos pasi babai i saj u bë President i Republikës së Shqipërisë, sic njofton "Mapo" tashmë është zyrtarizuar. Dhëndri është djali i biznesmenit të njohur në vend, Gon Papuli, kreu i përfaqësisë së Volksvagenit në Shqipëri. Në mes ngjarjeve të pakëndshme politike në vend, këtë herë vjen një lajm feste. Pikërisht familja e Presidentit të Republikës, Bamir Topi, ka festuar fejesën e vajzës së tyre të madhe Nada. Vajza simpatike që punon në Bankën e Shqipërisë, ka zyrtarizuar tashmë marrëdhënien e saj të dashurisë, me djalin që i kishte rrëmbyer zemrën prej disa vitesh.
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . Empty Re: Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit .

Tue 18 Jan 2011 - 15:04
:0q0:llapazane edhe kj e gjeti burrin mi ngelem neve Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . 1698836746
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . Empty Re: Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit .

Tue 18 Jan 2011 - 15:08
He mi ti e gjeti dhe kjo ngordhalaqja ne hic asgje ne vend numero Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . 1698836746 Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . 1698836746
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . Empty Re: Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit .

Tue 18 Jan 2011 - 15:49
Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . 853481 Auuuu shyqyr Moj Qe gjet burin Kjo,... Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . 322547
Sponsored content

Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit . Empty Re: Nada Topi, fejohet vajza e Presidentit .

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi