Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vëllai nuk pranon bashkëjetesën e motrës, e mbyll në shtëpi

prej Sun 4 May 2014 - 1:41
Fanatik në disa rregulla strikte, nuk mund të pranonte bashkëjetesën e motrës së tij, të paktën jo pa u martuar

Vëllai nuk pranon bashkëjetesën e motrës, e mbyll në shtëpi 360BB5D0EDA1997DD96337942EBB15C8
Fanatik në disa rregulla strikte, nuk mund të pranonte bashkëjetesën e motrës së tij, të paktën jo pa u martuar.
Kështu një 21 vjeçar nga fshati Kryekuq i Lushnjes, e mbylli të motrën më të madhe se ai në moshë, për tre javë në shtëpi.
Vajza 23 vjeçare M.Ll., denoncoi në polici të vëllanë duke thënë se prej tre javësh ai e ka mbajtur me zor të mbyllur në banesë jashtë dëshirës së saj, duke mos e lënë të shkonte të jetonte me të fejuarin.
Burime zyrtare nga policia i thanë Noa.al, se 21 vjeçari i kishte thënë së motrës se vetëm kur të martohej do ta lejonte që të jetonte me të fejuarin.
E rebeluar nga pengesa e vëllait, vajza e dashuruar me njeriun e zemrës, e denoncoi familjarin e saj në polici pa pyetur se ç'do mendonin të tjerët.
Pas denoncimit të bërë ndaj të riut, në ngarkim të 23 vjeçares lëshua urdhëri i menjëhershëm të mbrojtjes, ndërsa ndaj vëllait të saj nisi procedimi penal në gjendje të lirë, i akuzuar për “Heqje të paligjshme të lirisë./NOA


Vëllai nuk pranon bashkëjetesën e motrës, e mbyll në shtëpi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Vëllai nuk pranon bashkëjetesën e motrës, e mbyll në shtëpi

prej Wed 7 May 2014 - 15:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Mir..japaska...bo....nuk......eshte...lop..me..provu


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi