Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

 Tronditëse në Angli, banditët sulmojnë në stomak 18-vjeçaren shtatzënë . Empty Tronditëse në Angli, banditët sulmojnë në stomak 18-vjeçaren shtatzënë .

Tue 18 Jan 2011 - 15:20
Policia është vënë në kërkim të dy banditëve të cilët të cilët goditën rëndë në stomak një grua shtatzënë gjatë një grabitje në rrugë.
18-vjeçarja, e cila ishte shtatzënë 33 javëshe, pati kontraktime pas sulmit dhe u transportua me urgjencë në spital.
Gruaja, e quajtur Sophie, tha se ajo kishte frikë për jetën e vajzës së saj të palindur si dhe i kërkoi njerëzve të saj ta linin vetëm.
Ajo ishte me partnerin e saj 19-vjeçar, në Liverpool, kur ata u sulmuan në korridor më 11 janar, ku asaj iu vodh telefoni.
Ajo tha: "Ata u hodhën mbi ne të dy dhe na hodhën përtokë, unë kam qenë në anën time dhe nuk pashë se çfarë i bënë partnerit tim, sepse kam vënë duart e mia mbi fytyrën time duke u përpjekur për të mbrojtur veten dhe fëmijën”.
"Pastaj ata më zvarritur nëpër dysheme dhe unë fillova të ulëras dhe duke thënë: 'Unë jam shtatzënë", dhe kam pasur një përplasje të madhe.
"Ata më goditën në anën e majtë të stomakut tim. Unë nuk e di nëse kjo ishte sepse unë thashë se isha shtatzënë, por pasi i thashë se unë isha shtatzënë ai më goditi mua përsëri."
Ajo tha se pasi u dërgua në spital: "Norma e zemrës së foshnjës është mbajtur në zhytje dhe unë kam qenë në monitorimin e zemrës për orë të tëra."
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi