Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Transeksualja, favorite për të fituar Evrovizion 2014

prej Sat 10 May 2014 - 1:30
Conchita Wurst është njëra nga favoritet për të fituar Eurovizionin 2014, që është duke u mbajtur në Kopenhagen të Danimarkës, ku ajo është duke e përfaqësuar Austrinë
Transeksualja, favorite për të fituar Evrovizion 2014 A23C8A01CDBF0E7C6803A53CB0CB280A
Conchita Wurst është njëra nga favoritet për të fituar Eurovizionin 2014, që është duke u mbajtur në Kopenhagen të Danimarkës, ku ajo është duke e përfaqësuar Austrinë.
Pavarësisht peticionit nga Rusia dhe Bjellorusia që kënga e saj të bllokohet, Evropa duket sikur ka rënë në dashuri me Chonchita Wurst, kur ajo doli në skenë të enjten mbrëma në gjysmë finale.

Gjatë votimit, audienca thërriste vazhdimisht “ Conchita, Conchita.

Nëse ajo do të fitojë, më nuk do të quhet “ zonjusha me mjekër”, por mbretëresha e Eurovizionit.portalb


Transeksualja, favorite për të fituar Evrovizion 2014 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Transeksualja, favorite për të fituar Evrovizion 2014

prej Mon 12 May 2014 - 15:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Turp................


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi