Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Bie nga ballkoni, vogëlushin 1-vjeçar e shpëton kalimtari i rastit

prej Fri 23 May 2014 - 22:02
Bie nga ballkoni, vogëlushin 1-vjeçar e shpëton kalimtari i rastit Article-2636871-1E1F864A00000578-738_634x479
Në Kinë, një fëmijë 1-vjeçar ka mundur të ngjitet në parvazin e ballkonit të shtëpisë që ndodhej në katin e dytë.

Vogëlushi është spikatur nga disa kalimtarë të rastit dhe kjo i ka shpëtuar jetën atij pasi djali ra dhe është pritur nga një burrë që qëndronte poshtë ballkonit për ta pritur atë. Kjo aventurë e frikshme ka zgjatur disa minuta dhe falë 2 kalimtarëve vogëlushi nuk ka pësuar asnjë dëmtim.

“ Ndjehem i lumtur që djali shpëtoi. Në ato momente mendoja rrezikun që po kanosej. Disa njerëz po vendosnin kartona dhe sedilje, në rast se unë do të dështoja në kapjen e fëmijës. Por, fatmirësisht djali nuk pësoi asnjë dëmtim.”, tregon Li.


Bie nga ballkoni, vogëlushin 1-vjeçar e shpëton kalimtari i rastit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi