Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gruaja bie mbi krokodilin, kafsha përfundon në klinikë

prej Wed 28 May 2014 - 1:30
Gruaja bie mbi krokodilin, kafsha përfundon në klinikë Download
Një ngjarja paksa e çuditshme ka në qytetin e Murmanskut, në Rusi, ku një grua ka rënë mbi një krokodil dhe i ka shkaktuar këtij të fundit gjendje shoku.

Gruaja e cila, peshonte 120 kilogramë i ka rënë përsipër një krokodili, gjatë një udhëtimi me minibus. Minibusi ishte i hapur, nga ata që transportojnë turistë, dhe në të po udhëtonin një grup artistësh të cirkut, që do jepnin një shfaqje në veri të Rusisë.

Në momentin që shoferi po përpiqej të shmangte një gropë, gruaja, e cila nuk kishte vënë rripin e sigurimit, ka përfunduar jashtë mjetit, më pas sipër zvarranikut, i cili ka pësuar një shok dhe është dashur që ta dërgojnë në një klinikë veterinare. Kafsha e gjatë 2 metra ka qenë duke pushuar në momentin që sipër tij ka rënë gruaja 120 kilogramë.

Pasi gruaja ka rënë mbi të, kafsha ka mbetur e traumatizuar dhe ka filluar të vjellë e nuk ka pushuar për orë të tëra, deri sa ka marrë një kurë nga veterineri. Më vonë u pa që krokodili nuk kishte dëmtime të brendshme, por vetëm ishte trembur.

/Shekulli Online/ E.L./


Gruaja bie mbi krokodilin, kafsha përfundon në klinikë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gruaja bie mbi krokodilin, kafsha përfundon në klinikë

prej Wed 28 May 2014 - 1:35
Sa te forta qe jane Ruset
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi