Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ish-“lepurushja” e Playboy-t konvertohet në myslimane

prej Sat 5 Jul 2014 - 22:04
Ish-“lepurushja” e Playboy-t konvertohet në myslimane Playboy1
“Kjo për mua është një rilindje. Më në fund ndjehem më pranë Zotit”, thotë ish-“lepurushja” e Playboy-t. Felixia Yeap i ka bërë me dije të gjithë fansave të saj se ajo tashmë ka përqafuar islamin duke u konvertuar në myslimane dhe duke hedhur pas krahëve jetën e dikurshme si vajza e kopertinave të revistës për të rritur.

Konvertimi i papritur ka ndodhur në Kuala Lumpur të Malajzisë. Felixia Yeap, 28 vjeç, ka studiuar për muaj me radhë fenë islame përpara se të ndjehej gati për konvertimin dhe për atë që ajo e ka quajtur rilindje.

“I falenderoj të gjitha ata që janë lutur dhe luten ende për mua”, ka thënë Felixia për gjithë fansat e saj.

/ Top Channel


Ish-“lepurushja” e Playboy-t konvertohet në myslimane Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Ish-“lepurushja” e Playboy-t konvertohet në myslimane

prej Sat 5 Jul 2014 - 22:29
Bravo goca, qenka me rilindjen
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi