Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Çiljeta bëhet një besimtare e devotshme?!

prej Tue 29 Jul 2014 - 22:21
Çiljeta bëhet një besimtare e devotshme?! Ciljeta1-620x330-1406658375
Për të gjithë fansat e Çiljetës, mos u shqetësoni, është thjesht një foto! Nëpërmjet saj ju mund të shikoni një anë tjetër të këngëtares Çiljeta Xhilaga, atë të një besimtare të devotshme.

Fotoja e këngëtares është postuar në rrjetin social facebook, të Xhamisë së Tiranës, ku duket Çiljeta me një shami që i shkon shumë, dhe e pa lyer nga sa jeni mësuar ta shihni shpesh.

Përveç mesazhit të besimit, këngëtarja përcjell edhe një anë tjetër të saj, atë të dashurisë që ka ndaj fëmijëve.zeri.info


Çiljeta bëhet një besimtare e devotshme?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi